PL / EN
O NAS
Jako jedyni w Krakowie organizujemy skoki na bungee, wykorzystując do tego żurawia wieżowego, pozwalającego na oddanie skoku z wysokości 90m. Używany przez nas sprzęt to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się z przeszkolonych osób, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Nie prowadzimy rezerwacji na godzine, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia - nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub b. silnego wiatru. Bieżące informacje o skokach uzyskać można pod numerami telefonu dostępnymi w zakładce Bungee w Krakowie.

Dla zainteresowanych, przed skokiem istnieje możliwość zamówienia sobie serii zdjęć ze skoku lub filmu z Kamerki GoPro, zabezpieczonej w dłoni skoczka, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płyte CD. Na każdego skoczka czeka certyfikat, potwierdzający oddanie skoku.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego (pamiętajcie aby skoczek był trzeźwy :)), a co pokazał poprzedni sezon, również oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, lub zamówić przez naszą stronę w zakładce voucher.
Bungee Jumping Kraków
Al. Pokoju 16 (Teren KS Grzegórzecki)

Zobacz jak bawili się u nas inni!

Bądź na bieżąco, dołącz do nas!
Copyrights © 2014 Bungee-krakow.pl. All rights reserved.
realizacja: woojtowicz.com