O nas
Poznaj nas bliżej

Jako jedyni w Krakowie organizujemy skoki na bungee, wykorzystując do tego żurawia wieżowego, pozwalającego na oddanie skoku z wysokości 90m.

Używany przez nas sprzęt to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się wyłącznie z przeszkolonych osób z wieloletnim doświadczeniem, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Jesteśmy najpopularniejszym i najlepiej ocenianym miejscem do skoków w Polsce, nasza ekipa zbierała doświadczenie pracując również w innych punktach bungee na świecie, a we współpracy z tymi firmami tworzymy punkt o najwyższych standardach jakości, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 gwarantujący kompleksowe wdrożenie, monitorowanie i usprawnianie stosowanych rozwiązań.

Spiderman Bungee

W naszym dorobku znajduje się współpraca między innymi z produkcjami telewizyjnymi: Rozmowy w toku, Absolwenci/19+, Kto poślubi mojego syna, Ślub od pierwszego wejrzenia oraz Damy i wieśniaczki, czy też z youtuberami np. Trenuj z Krzychem

Nie prowadzimy rezerwacji na godzinę, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia podanych na stronie, obowiązuje kolejka – nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub b. silnego wiatru.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, lub zamówić przez naszą stronę w zakładce voucher – po zamówieniu, przychodzi na wskazany adres e-mail, a jego ważność to rok od daty zakupu.

Skaczemy pod adresem:

Aleja Pokoju 16, Kraków

Spraw komuś przyjemność

Skok na bungee to fantastyczny pomysł na prezent na każdą okazję, na wieczór kawalerski czy oświadczyny.

Kup voucher