O nas
Poznaj nas bliżej

Od 2013r. jako jedyni w Krakowie organizujemy skoki na bungee, z wykorzystaniem żurawia wieżowego.

Używany przez nas sprzęt, to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się z przeszkolonych osób z wieloletnim doświadczenie, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Jesteśmy najpopularniejszym i najlepiej ocenianym miejscem do skoków w Polsce, nasza ekipa zbierała doświadczenie pracując również w innych punktach bungee na świecie, a we współpracy z tymi firmami tworzymy punkt o najwyższych standardach jakości, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 gwarantujący kompleksowe wdrożenie, monitorowanie i usprawnianie stosowanych rozwiązań.

 

W naszym dorobku znajduje się współpraca z produkcjami telewizyjnymi, najpopularniejszymi internetowymi twórcami, a także unikalne własne produkcje

Nie prowadzimy rezerwacji na godzinę, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia podanych na stronie, obowiązuje kolejka – nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub bardzo silnego wiatru.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, lub zamówić przez naszą stronę w zakładce voucher – po zamówieniu, przychodzi na wskazany adres e-mail, a jego ważność to rok od daty zakupu.

Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, znajdziecie w zakładce FAQ

Spraw komuś przyjemność

Skok na bungee to fantastyczny pomysł na prezent na każdą okazję, na wieczór kawalerski czy oświadczyny.

Kup voucher