O nas
Poznaj nas bliżej

Jako jedyni w Krakowie organizujemy skoki na bungee, wykorzystując do tego żurawia wieżowego, działając od 2013 roku.

Używany przez nas sprzęt to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się wyłącznie z przeszkolonych osób z wieloletnim doświadczeniem, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Jesteśmy najpopularniejszym i najlepiej ocenianym miejscem do skoków w Polsce, nasza ekipa zbierała doświadczenie pracując również w innych punktach bungee na świecie, a we współpracy z tymi firmami tworzymy punkt o najwyższych standardach jakości, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 gwarantujący kompleksowe wdrożenie, monitorowanie i usprawnianie stosowanych rozwiązań.

Spiderman Bungee

W naszym dorobku znajduje się współpraca między innymi z produkcjami telewizyjnymi: Rozmowy w toku, Absolwenci/19+, Kto poślubi mojego syna, Ślub od pierwszego wejrzenia oraz Damy i wieśniaczki, czy też z youtuberami np. Ekipa Friza, Trenuj z Krzychem

Nie prowadzimy rezerwacji na godzinę, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia podanych na stronie, obowiązuje kolejka – nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub b. silnego wiatru.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, lub zamówić przez naszą stronę w zakładce voucher – po zamówieniu, przychodzi na wskazany adres e-mail, a jego ważność to rok od daty zakupu.

Spraw komuś przyjemność

Skok na bungee to fantastyczny pomysł na prezent na każdą okazję, na wieczór kawalerski czy oświadczyny.

Kup voucher