Voucher
Spraw komuś przyjemność

Skok na bungee to fantastyczny pomysł na prezent na każdą okazję, na wieczór kawalerski czy oświadczyny.

Jesteśmy jedynym punktem w Polsce i Europie spełniającym najwyższe kryteria jakości i posiadającym certyfikat ISO 9001:2015, a także wieloletnie doświadczenie i profesjonalną kadrę. Robimy wszystko, aby pomóc w wykonaniu skoku i sprawić, że będzie on niezapomnianym przeżyciem, dbając o bezpieczeństwo skoków podczas spełniania marzeń.

Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu, po zamówieniu wysyłany jest na adres e-mail - nie wysyłamy voucherów pocztą!

Spersonalizuj voucher

Dane zostaną użyte do wystawienia faktury imiennej

regulaminu sprzedaży voucherów pouczenie o prawie możliwości odstąpienia od umowy

Szanowny Kliencie,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 maja 2018r. wchodzą w życie przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE- zwanego dalej „:RODO”, które nakładają na przedsiębiorców obowiązek zwiększenia poziomu ochrony przetwarzanych danych osobowych w stosunku do obowiązujących do tego dnia przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.). W związku z powyższym BUNGEE JUMPING KRAKÓW stworzył nową „Politykę prywatności”, która określa, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe oraz chroniona jest prywatność w przypadku korzystania z usług świadczonych przez BUNGEE JUMPING KRAKÓW, w tym za pośrednictwem strony internetowej www.skokibungee.pl

Zaznajomienie się z udostępnioną poniżej „Polityką prywatności” umożliwia zrozumienie, jakie dane osobowe i w jakim celu są gromadzone, w jaki sposób są wykorzystywane i komu mogą być udostępniane oraz jakie prawa przysługują osobom, których dane są przetwarzane i w jaki sposób można z nich korzystać.

Wprowadzenie nowej „Polityki prywatności” spowodowało automatyczne konieczność wprowadzenia zmian w „Regulaminie sprzedaży voucherów na skoki na bungee Bungee Jumping Zakopane”, jednakże wprowadzone zmiany nie wpływają na korzystanie z usług świadczonych przez BUNGEE JUMPING KRAKÓW, w tym za pośrednictwem strony internetowej www.skokibungee.pl