O skokach
Nie ma się czego bać

O ile stojąc na dole część osób twierdzi, że nie boi się skoczyć, u góry zdecydowana większość czuje strach.

Jest to zdrowa reakcja na czekający Was skok w dół, czegoś co na codzień się nie robi. Oprócz przygotowania was do skoku pod względem bezpieczeństwa, duży nacisk kładziemy na przygotowanie mentalne, tak aby każdy kto wyjedzie do góry, mimo wszystko dokonał decyzji – wiemy, że nie będziecie tego żałować. Statystycznie decyzję o wycofaniu się ze skoku będąc u góry podjęło mniej niż 1% z wszystkich osób które nas odwiedziły! Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać – to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny, pozytywnej energii, a co najlepsze – nigdy się nie nudzi.

Polecamy każdemu, jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych, aby chociaż raz spróbował – to przeżycie na długo pozostanie w waszej głowie, a zdjęcia oraz filmik, będą przypominały o tej niesamowitej chwili przez wiele lat.

Bungee Jumping Kraków

Z pewnością nie musicie się bać o bezpieczeństwo – skoki na bungee to najbezpieczniejszy z ekstremalnych sportów, jeśli nadzorują go odpowiednie osoby i używany jest do tego wysokiej jakości sprzęt. Na miejscu zawsze są osoby, pod których okiem skok oddały tysiące osób, a sprzęt, taki jak potrójne uprzęże, czy taśma alpinistyczna wpleciona w gumę (uprzedzamy więc zadawane czasem pytanie, czy guma się nie zerwie :)), chronią przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem i gwarantują wylądowanie skoczka w całości na dmuchanym materacu.

Podczas skoku nie czuć żadnych szarpnięć, gumy pracują miękko, a uprzęże nie przesuwają się po ciele. O tym jak macie oddać skok, oraz dlaczego nie warto długo się zastanawiać przed skokiem stojąc u góry, w trakcie przygotowania do skoku powiedzą wam instruktorzy, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące was pytania.

Regulamin skoków

Warunkiem odbycia skoku na gumowej linie, jest zapoznanie się z poniższym regulaminem, pisemne potwierdzenie jego znajomości i akceptacja zawartych w nim postanowień. Akceptacja regulaminu zobowiązuje do jego przestrzegania.

Pobierz regulamin Pobierz zgodę dla osób nieletnich

Cennik

Skok pojedynczy

220zł 200zł

Kup voucher

Skok tandemowy

440zł 400zł

Kup voucher

Zdjęcia lub film

40zł

Kup voucher

Komplet zdjęcia + film

60zł

Kup voucher

Doświadczony zespół

Na miejscu zawsze są osoby, pod których okiem skok oddały tysiące osób, a sprzęt, taki jak potrójne uprzęże, czy taśma alpinistyczna wpleciona w gumę, chronią przed jakikimkolwiek niebezpieczeństwem i gwarantują wylądowanie skoczka w całości na dmuchanym materacu. Podczas skoku nie czuć żadnych szarpnięć, gumy pracują miękko, a uprzęże nie przesuwają się po ciele.

O tym jak macie oddać skok, oraz dlaczego nie warto długo się zastanawiać przed skokiem stojąc u góry, w trakcie przygotowania do skoku powiedzą wam instruktorzy, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące was pytania.